Skladem

 

Odolná kůže šířky 3,5 cm a kvalitní přezka zajistí váš komfort v každé situaci. Přeska pásku v robustním provedení s matným povrchem bude dokonalým doplňkem ke každému vašemu outfitu. Kovové logo Mustang na průvleku dodává opasku neotřelý design. Opasek je vhodný pro pány a také je mohou do jeansů nosit dámy. Volba je jen na Vás.

Unisexový kožený opasek o šířce 3,5 má klasickou sponu s povrchovou matného stříbra. Opasek má zabarvené hrany a upravený rub pásku, což zaručuje, že nedojde k zabarvení oděvu. Pásek je lze ho zkrátit pomocí šroubku, který spojuje opasek a kožený díl se sponou. Na výběr máte z různých délek opasků.

Jak vzít tu správnou míru?

Změřte si obvod pasu nebo boků v přesně tam, kde nosíte kalhoty, sukni nebo různé topy.
Námi udané velikosti pásků jsou shodné s Vámi naměřeným údajem (95 cm v pase odpovídá velikosti opasku 95 cm). Velikost měříme od prostřední dírky ke konci spony (velikost se může nepatrně lišit podle typu spony), celková délka opasku je vždy o cca 15 cm delší než je velikost udávaná na opasku. Všechny nabízené opasky jsou konstruovány tak, aby u jedné délky byla tolerance zapnutí +/- 10 cm.


Jak správně vybrat délku opasku 

Uváděná délka opasku by měla odpovídat obvodu pasu (boků).

Tato délka sahá ke třetí dírce opasku.